• We're currently having issues with our e-mail system. Anything requiring e-mail validation (2FA, forgotten passwords, etc.) requires to be changed manually at the moment. Please reach out via the Contact Us form if you require any assistance.

【Alter/Ego original】 Hey, Energy 【Bones】

David K.

a Czech vocal synth user and keyboardist
Feb 15, 2019
101
Czech Republic
Úprimne, ľúbi sa mi to. Len tak ďalej.
Ty jo, že tu bude někdo ze Slovenska, jsem fakt nečekal :-D Ale díky moc :-)
Jinak tohle je jeden z mých "horších" songů (ale o tom ten lo-fi styl je). Většinu songů mám také na YouTube, kde jsou v lepší kvalitě než na SoundCloudu (kvůli tomu, že SoundCloud ten zvuk komprimuje).
 
  • Like
Reactions: ___

___

Oct 8, 2019
1,546
Ty jo, že tu bude někdo ze Slovenska, jsem fakt nečekal :-D Ale díky moc :-)
Jinak tohle je jeden z mých "horších" songů (ale o tom ten lo-fi styl je). Většinu songů mám také na YouTube, kde jsou v lepší kvalitě než na SoundCloudu (kvůli tomu, že SoundCloud ten zvuk komprimuje).
Nie že by som sa ti čudovala lol. A nz!

Keď je toto jedna z tvojich horších pesničiek tak si na tom dobre! Hm a to by som od soundcloudu nečakala keďže je myslený na zdielanie pesničiek atď.

Mimochodom ďakujem za link! Najviac sa mi páčili "endless blue ocean" a "you look weird to me".
 
  • Like
Reactions: David K.

David K.

a Czech vocal synth user and keyboardist
Feb 15, 2019
101
Czech Republic
Nie že by som sa ti čudovala lol. A nz!

Keď je toto jedna z tvojich horších pesničiek tak si na tom dobre! Hm a to by som od soundcloudu nečakala keďže je myslený na zdielanie pesničiek atď.

Mimochodom ďakujem za link! Najviac sa mi páčili "endless blue ocean" a "you look weird to me".
Děkuji moc! Ta komprese u toho soundcloudu není většinou moc slyšet, zrovna u této písně vůbec. Jinak máš super vkus, protože s písněmi "You Look Weird" a "Endless Blue Ocean" jsem také nejvíc spokojený :-)
 

___

Oct 8, 2019
1,546
Děkuji moc! Ta komprese u toho soundcloudu není většinou moc slyšet, zrovna u této písně vůbec. Jinak máš super vkus, protože s písněmi "You Look Weird" a "Endless Blue Ocean" jsem také nejvíc spokojený :-)
Tak aspoň že to nie je také zlé! Tak či onak ďakujem za info!

Super! Teším sa keď zložíš ďalšiu pesničku! Prajem ti šťastie. Mimochod aký je Alter/Ego? Nikdy som to ešte nepoužila.
 
  • Like
Reactions: David K.

David K.

a Czech vocal synth user and keyboardist
Feb 15, 2019
101
Czech Republic
Tak aspoň že to nie je také zlé! Tak či onak ďakujem za info!

Super! Teším sa keď zložíš ďalšiu pesničku! Prajem ti šťastie. Mimochod aký je Alter/Ego? Nikdy som to ešte nepoužila.
Alter/Ego funguje jako VST plugin, který se načte přímo do DAW (FL studio, Cubase, LMMS...) a píseň lze vytvořit již spolu s doprovodem. Což je obrovská výhoda.
Jinak pro Alter/Ego jsou zdarma ke stažení hlasy Marie Ork a Bones. U hlasů lze upravit mnoho parametrů, čímž se dá hlas perfektně přizpůsobit stylu písně. Marie Ork umí i growl, což jí umožní zpívat metal. Jinak Alter/Ego se hodí prakticky pro jakýkoliv styl, ať už je to opera, pop, rock, EDM nebo metal. Navíc je i celkem jednoduché na používání, takže určitě můžu doporučit 🙂
 

Kona

Avanna's #1 Fan
Apr 8, 2018
813
USA
I really enjoyed this! I really like the lo-fi you tried, it’s really nice to listen to and gives a great mood and feel with the song!
i think the vocal melody is especially great, it reminds me a lot of other lo-fisongs and just all fits so nicely.
 
  • Like
Reactions: ___ and David K.

David K.

a Czech vocal synth user and keyboardist
Feb 15, 2019
101
Czech Republic
I really enjoyed this! I really like the lo-fi you tried, it’s really nice to listen to and gives a great mood and feel with the song!
i think the vocal melody is especially great, it reminds me a lot of other lo-fisongs and just all fits so nicely.
Thank you so much Kona! I'm very glad you liked my lo-fi song! It's very different from my previous songs, but I really like trying new styles.
 

___

Oct 8, 2019
1,546
Alter/Ego funguje jako VST plugin, který se načte přímo do DAW (FL studio, Cubase, LMMS...) a píseň lze vytvořit již spolu s doprovodem. Což je obrovská výhoda.
Jinak pro Alter/Ego jsou zdarma ke stažení hlasy Marie Ork a Bones. U hlasů lze upravit mnoho parametrů, čímž se dá hlas perfektně přizpůsobit stylu písně. Marie Ork umí i growl, což jí umožní zpívat metal. Jinak Alter/Ego se hodí prakticky pro jakýkoliv styl, ať už je to opera, pop, rock, EDM nebo metal. Navíc je i celkem jednoduché na používání, takže určitě můžu doporučit 🙂
Oh takže je to tiež ako emvoice! ( Mimochodom ak si ešte o tom nepčul tak by som ti odporučila Lucy z emvoice, myslím že sa jej hlas hodí k typu hudby čo robíš ).

A je skvelé že sú ich hlasy také flexibilné! A ten rolling R čo som počula Mariu robiť...very nice. Ďakujem za doporučenie!
 
  • Like
Reactions: David K.

mobius017

Aspiring ∞ Creator
Apr 8, 2018
1,993
I liked the mood of the instrumental! I feel like if you turn down the amount of echo on the voice, it would make the lyrics clearer, but the more I listen the more I can get an ear for it. (It could easily be my crappy headphones, too... orz.) Good job!
 
  • Like
Reactions: David K.

David K.

a Czech vocal synth user and keyboardist
Feb 15, 2019
101
Czech Republic
Oh takže je to tiež ako emvoice! ( Mimochodom ak si ešte o tom nepčul tak by som ti odporučila Lucy z emvoice, myslím že sa jej hlas hodí k typu hudby čo robíš ).

A je skvelé že sú ich hlasy také flexibilné! A ten rolling R čo som počula Mariu robiť...very nice. Ďakujem za doporučenie!
Emvoice samozřejmě znám a nevěřil jsem vlastním uším, že ten hlas je uměle vygenerovaný. A že se hodí k mému stylu? To si piš že jo, s mými písněmi s Lucy jsem více než spokojen!

A co se týče Alter/Ega, tak rolling R a další vychytávky jsou fakt super. Díky SAMPA vstupu (kdy místo textu napíšeš výslovnost) může Alter/Ego zpívat prakticky cokoliv a povedlo se mi s ním udělat i české Ř (upřímně, čeština v podání Alter/Ega je lepší, než jsem čekal).


I love this! It kinda gives me a Jack Stauber-type feel. Excellent work! :mirai_ani_lili:
Thanks so much! I love Jack Stauber, his lo-fi songs are awesome!

I liked the mood of the instrumental! I feel like if you turn down the amount of echo on the voice, it would make the lyrics clearer, but the more I listen the more I can get an ear for it. (It could easily be my crappy headphones, too... orz.) Good job!
Thank you Mobius! I don't have very good headphones, so the mixing can sound different on each device. But I'm very glad you like it!
 
  • Like
Reactions: mobius017 and ___

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)